top of page

Není bavlna jako bavlna. Ta nejkvalitnější na světě je Supima.

Není žádnou novinkou, že pánové v módě dávají přednost hlavně pohodlí. Pokud patříte mezi ně, pak by vám rozhodně nemělo uniknout, že 90 % z celé naší kolekce je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny SUPIMA. Díky dlouhým vláknům je tato bavlna nejen neuvěřitelně měkká, ale také odolná. To znamená, že oblečení z ní vám bude dělat radost po dlouhou dobu. Vy si tak můžete užívat krásně vypadající šatník, maximální pohodlí a nemusíte každý rok obměňovat trička, protože už jsou vytahaná nebo vybledlá. Není divu, že Supima bavlna je označována jako nejlepší bavlna na světě a pro své oblečení ji využívají i luxusní světové značky.


Co to je Supima bavlna?


Bavlna Supima je produkována přímo v USA na zhruba 500 rodinných farmách, které si zakládají na rodinné tradici. Pro mnoho farmářů je půda, na které bavlnu pěstují, jejich

největším pokladem, který s láskou opečovávají. Nepředstavujte si proto masovou produkci za každou cenu. Cílem je dlouhodobá udržitelnost a produkce bavlny vysoké kvality. Ostatně, Supima pokrývá jen 1 % světové výroby bavlny.


A díky čemu je tak skvělá?


Hlavním klíčem k úspěchu jsou velmi dlouhá vlákna. Udává se, že vlákna této bavlny jsou až o 35 % delší než u ostatních druhů. Proto je oblečení vyrobené z ní velmi odolné a zároveň jemné. Uvidíte, že jakmile budete mít možnost porovnat, už nebudete chtít jinou. Je tak lehká, že ji na těle skoro necítíte. Každé jednotlivé vlákno je navíc velmi silné, proto se nemusíte bát, že by se oblečení rychle zničilo. Vydrží s vámi nabité dny v práci, výlety do přírody i večerní tah po barech. Právě proto by měla mít pevné místo v každém pánském šatníku. Pohodlí, výdrž a styl. Ideální kombinace.


Jemností na dotek to jen začíná…


Ne náhodou se Supima bavlna nazývá tou nejkvalitnější. Díky šetrnému způsobu pěstování i

zpracování se pyšní úžasnými vlastnostmi. Navíc je na kůži neskutečně lehká a prodyšná, což se hodí především v létě. Velkou výhodou je i dobrá schopnost absorbovat barvu. To poznáte podle toho, že barva vašeho oblečení bude stále jasná i po několika letech (!) praní.

Muži, kteří nakupování oblečení řadí mezi méně oblíbené aktivity, určitě ocení, že oblečení ze Supimy vydrží dlouho.


Jak vidíte, výhod není vůbec málo. Určitě oblečení z bavlny Supimy stojí za to vyzkoušet. Bude to láska na první oblečení.Komentáře


bottom of page