top of page

Co je pro nás důležité

Mass produkce je levný způsob výroby, ale vede k nadprodukci, extrémnímu plýtvání a neetickému využívání práce. Cílem Simply Up je podpořit změnu v módním průmyslu směrem k zodpovědnosti vůči člověku i přírodě.

IMG_5260_edited.jpg

Minimalismus


Náš systém šatníku je versatilní, to znamená, že obsahuje pohodlné, nesezónní, univerzální kousky kombinovatelné do mnoha outfitů. Vystačíte s nimi po celý rok. Minimalistická šatna výrazně ušetří i váš čas.

90 % našich produktů je vyrobeno ze 100% Supimy - vzácného, prémiového, přírodního vlákna. Pěstuje se pouze na přibližně 500ti rodinných farmách, z nichž mnohé se dědí z generace na generaci. Jejich půda je jejich dědictvím a velká péče je věnována zachování zdraví půdy a ochraně vody, která ji vyživuje.​ Celá část bavlníku Supimy je během sklizně zpracována a využita na 100 %.

Bavlněné pole

Zodpovědná produkce i výroba

Šicí stroj

Životnost

Věděli jste, že prodloužením životnosti oblečení o pouhých 9 měsíců se snižuje uhlíková, vodní i odpadní stopa o 20 - 30 %?

Kromě standradní záruční doby máte možnost během prvního roku nechat si oblečení u nás zdarma opravit. Pokud to bude možné, rádi vám pomůžeme a vadu odstraníme tak, abyste svůj oblíbený kousek mohli dále nosit. Napište nám prosím email s číslem vaší objednávky a popisem závady.

Alarmující zpráva je, že přibližně 80 % vyrobeného oblečení skončí na skládce.

Nosili jste oblečení naší značky dostatečně dlouho a chtěli byste si pořídit nový kousek? Oblečení, které jste se rozhodli vyřadit, od vás rádi  vezmeme zpět výměnou za slevu 10 % do našeho obchodu. Navázali jsme partnerství s charitativním projektem Hvězdný bazar, kam použité oblečení předáme, abychom prodloužili jeho životní cyklus.

Neon sign. Shop vintage, save the planet. Beautiful green neon against a red brick wall. T

Circularity

bottom of page